pozycjonowanie, darmowe linki SEO, katalogowanie stron internetowych
Katalog stron internetowych :: oQQ

« Strona Główna / Komputery / Oprogramowanie


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Systemy kodów kreskowych i RFID

HDF Sp. z o.o. działa na rynku od 1998r. Naszą specjalnością są systemy automatycznej identyfikacji oraz rozwiązania informatyczne dla firm. Systemy, które wdrażamy, działają w oparciu o RFID, jak i również przy zastosowaniu kodów kreskowych czy systemów wizyjnych. Dostarczamy wszystkie urządzania do AutoID: czytniki, drukarki, weryfikatory, terminale, skanery systemy znakowania DPM i metkownice. Oferujemy systemy do zarządzania sprzedażą, zasobami i pracą zespołową, które są pisane na zamówienie klientów i dostosowywane do ich indywidualnych potrzeb. Na zlecenie kontrahentów wykonujemy pomiary i instalacje sieci Wi-Fi. Wytwarzane przez nas etykiety charakteryzują się wysoką jakością, gdyż surowce pochodzą od sprawdzonych dostawców . Wyszkoleni pracownicy i nowoczesne urządzenia, pozwalają na realizację zamówienia w terminie. Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową.

Systemy kodów kreskowych i RFID

www: http://www.hdf.com.pl/

:: Systemy kodów kreskowych i RFID | link nie działa/spam?» Oprogramowanie dla Przedsiębiorstw

RAKS Sp. z o.o. (dawniej MSM Sp. z o.o.) powstała w 1990 roku, jako jedna z pierwszych polskich firm produkujących oprogramowanie wspierające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Początkowym produktem, który zdobył szerokie uznanie użytkowników był program finansowo-księgowy RAKS FK pracujący w systemie DOS. Kolejnym etapem ewolucji było oprogramowanie RAKS dla systemu Windows składające się z sześciu modułów obsługujących podstawowe dziedziny funkcjonowania firmy. Dynamiczny rozwój technologiczny i rosnące wymagania Klientów przyczyniły się do powstania trzeciej generacji oprogramowania - RAKSSQL. To nowoczesny, w pełni zintegrowany system dający nieograniczone możliwości użytkownikom przy zachowaniu kosztów dostosowanych do krajowych realiów.

Oprogramowanie dla  Przedsiębiorstw

www: http://www.raks.pl/

:: Oprogramowanie dla Przedsiębiorstw | link nie działa/spam?

» NETA.PL - Projektowanie stron WWW Sosnowiec

Projektowanie stron. Oferujemy internetowe rozwiązania dla firm (Systemy CMS, B2B, Tworzenie serwisów, portale korporacyjne, marketing internetowy). Działamy w całym kraju (Warszawa, Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdynia). Usługi: Tworzenie stron, System CMS, Rejestracja domen, Hosting, Poligrafia. Zapraszamy

NETA.PL - Projektowanie stron WWW Sosnowiec

www: http://www.neta.pl/

:: NETA.PL - Projektowanie stron WWW Sosnowiec | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed


Wpisów: 2733 Podkategorii:  362 qlWeb modified by jachu
Pozycjonowanie Strony Website Screenshots by PagePeeker