pozycjonowanie, darmowe linki SEO, katalogowanie stron internetowych
Katalog stron internetowych :: oQQ

« Strona Główna / Firmy wg branż / Budowlane


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» DOBRYREMONT Usługi Remontowo-Budowlane

Firma działa nieprzerwanie od 1993 roku, swoim zasięgiem obejmuje Wrocław i okolice. Ponieważ jest firmą jednoosobową, zazwyczaj podejmuje się obsługi mniejszych inwestycji, takich jak mieszkania i domki jednorodzinne. Już w marcu 2002 roku firma otrzymała Certyfikat Jakości w zakresie montażu płytek ceramicznych i armatury sanitarnej. Firma oferuje kompleksowe usługi wykończenia pod klucz nowych mieszkań i domów, także remont starych. Świadczy przy tym doradztwo i pomoc w zakupie odpowiednich materiałów. Specjalizuje się w obsłudze wymagających klientów, ceniących sobie takie cechy wykonawcy, jak: terminowość, dokładność, precyzja, cierpliwość, czystość i porządek w trakcie remontu, spokojny i bezstresowy przebieg całego remontu.

DOBRYREMONT Usługi Remontowo-Budowlane

www: http://www.dobryremont.wroclaw.pl/

:: DOBRYREMONT Usługi Remontowo-Budowlane | link nie działa/spam?» Wykładziny dywanowe PCV

Firma Tokel posiada w ofercie wykładziny obiektowe dywanowe firmy Balsan i PCV firmy Gerflor do hoteli, gastronomii, obiektów użyteczności publicznej i biur. Oprócz dostawy wykładzin firma zajmuje się ich fachowym montażem. Oferowane oraz układane przez przedsiębiorstwo Tokel wykładziny charakteryzują się: zwiększoną wytrzymałością na ścieranie, łatwością utrzymania w czystości, właściwościami antyelektrostatycznymi, właściwościami antybakteryjnymi, trudno zapalnością.

Wykładziny dywanowe PCV

www: http://www.tokel.pl/

:: Wykładziny dywanowe PCV | link nie działa/spam?

» Lifters - wynajem podnośników

Rozpoczęliśmy działalność w 2008r. i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku budowlanym. Specjalizujemy się w wynajmie podnośników nożycowych i koszowych. Dzięki stosowaniu wysokiej jakości sprzętu, konkurencyjnej cenie oraz rozbudowanej sieci transportowej, jesteśmy obecni na budowach w całym kraju. Posiadamy również własny serwis by zapewnić naszym klientom bezproblemowe użytkowanie naszych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z oferta na naszej stronie internetowej.

Lifters - wynajem podnośników

www: http://www.lifters.pl/

:: Lifters - wynajem podnośników | link nie działa/spam?

» Stowarzyszenie Lubelskie Drewno. Spełnij marzenia o własnym domu.

Stowarzyszenie Lubelskie Drewno Klaster w Lublinie powstało z myślą o lokalnych przedsiębiorcach. Skupia ponad 20 podmiotów zajmujących się branżą drzewną. W wyniku organizacji współpracy i wymiany między przedsiębiorstwami możemy zaoferować szeroki wachlarz usług: budowa domów drewnianych z bala i w systemie kanadyjskim, produkcja mebli, czy rękodzieło - to tylko niektóre przykłady realizowanych przez nas zamówień.

Stowarzyszenie Lubelskie Drewno. Spełnij marzenia o własnym domu.

www: http://www.lubelskiedrewno.pl/

:: Stowarzyszenie Lubelskie Drewno. Spełnij marzenia o własnym domu. | link nie działa/spam?

» geodezja Kraków

Geoprogress usługi geodezyjne w pełnym zakresie. Obsługa inwestycji budowlanych, pomiary realizacyjne, mapy sytuacyjno-wysokościowe do celów projektowych, podziały nieruchomości, rozgraniczenia oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych, tyczenie domów jednorodzinnych, urządzeń infrastruktury technicznej oraz sieci uzbrojenia terenu, wznawianie znaków granicznych działek oraz wiele innych prac geodezyjnych. Szybko tanio solidnie.

geodezja Kraków

www: http://www.geoprogress.pl/

:: geodezja Kraków | link nie działa/spam?

» firma instalacyjna

Działamy w branży budowlano-instalacyjnej oraz w branży IT. W ofercie: Instalacje sanitarne, wodno-kanalizacyjne, grzewcze, gazowe, solarne, elektryczne, montaż ceramiki sanitarnej oraz usługi IT.

firma instalacyjna

www: http://www.sotmet.pl/

:: firma instalacyjna | link nie działa/spam?

» Profile styropianowe

Prezentowana firma działa na rynku już 10 lat. Oferuje Państwu najwyższej jakości produkty takie jak gzymsy, profile elewacyjne w najlepszych cenach. Realizują najróżniejsze zamówienia od niewielkich budynków mieszkalnych poprzez kamienice, szkoły i inne duże budynki użyteczności publicznej. Jeśli szukacie Państwo solidnej firmy to artstudioboleslawiec można śmiało zaufać. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i współpracy.

Profile styropianowe

www: http://www.artstudioboleslawiec.pl/

:: Profile styropianowe | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

rss feed


Wpisów: 2733 Podkategorii:  362 qlWeb modified by jachu
Pozycjonowanie Strony Website Screenshots by PagePeeker